Skup TV

Witam Cię serdecznie w skup TV Guziec !!! Chciałbym aby od dzisiaj odsprzedaż TV używanego, nowego lub uszkodzonego nie była dla Ciebie problemem dzięki naszej firmie Skup GUZIEC.


Dlaczego warto sprzedać TV w skupie Guziec ? Bo..
  • Możesz przynieść TV osobiście na Grzybowską 37A/9 w Warszawie lub wysłać TV kurierem w 24h
  • Otrzymasz expresową gotówkę do ręki lub przelew do 2h od momentu otworzenia paczki w naszym skupie Guziec
  • Wysyłamy darmowego kuriera DPD żebyś miał/a jeszcze więcej wolnego czasu i pieniędzy w portfelu
  • Uczciwie wycenimy Twojego TV z korzyścią dla Ciebie
  • Jeżeli jesteś firmą lub korporacją, gwarantujemy ekspresowy odbiór osobisty dowolnej ilości TV, otrzymujesz protokuł odbioru/przekazania sprzętu.

Prowadzimy skup telewizorów LED, LCD, Plazma i 3D następujących marek :


Blaupunkt, Fujitsu, Funai Electric, LG Electronics, Metz, Mitsubishi Electric, NEC Corporation, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sharp, Sony, TechniSat,Toshiba, Vestel, Visio, Zenith. Każda przekątna.


Cztery skuteczne sposoby na odsprzedaż TV...

TV można odnieść do punktu zbiórki elektrośmieci lub bezpośrednio do firmy recyclingowej. Firmy utylizacyjne, skupują sprzęt na wagę głównie elektrośmieci ale niestety płacą bardzo mało i może się okazać, że Twój najnowszy TV LED 3D Smart, wyceniony został na kilka złotych. Jedna z większych firm utylizacyjnych w Polsce płaci za 1000kg kwotę 300zł netto. Szok …

Możesz również odwiedzić serwis naprawiający TV – zawsze jakiś powinien się znaleźć w mieście. Jeżeli posiadasz uszkodzonego TV, jest szansa, że serwis będzie zainteresowany odkupieniem TV na części.

No i wreszcie komisy, lombardy, skupy TV. Guziec zaliczyłbym do tej właśnie grupy firm, które typowo zajmują się skupowaniem sprzętu, indywidualnie wyceniając każdy TV. Firmy takie skupują TV używane, powystawowe, nowe, TV poleasingowe, stare TV i nowe w tym LED, LCD, 3D, panoramiczne TV, zdjęte ze ciany z podstawka i bez. Plusem tych firm jest duża znajomość cen rynkowych poszczególnych modeli telewizorów i jeżeli firmom tym zależy na klientach powinny rzetelnie podchodzić do wyceny.

Możesz również skorzystać z portali i odsprzedać swój TV samemu przez Internet, trwa to co prawda najdłużej ale jeżeli masz czas to czemu nie skorzystać z takich portali jak ebay, allegro, tablica, gumtree i pozostałych portali ogłoszeniowych oferujących wystawianie swojego TV na sprzedaż.