Skup telefonów

Witam Cię serdecznie w skup telefonów Guziec !!! Chciałbym aby od dzisiaj odsprzedaż telefonu używanego, nowego lub uszkodzonego nie była dla Ciebie problemem dzięki naszej firmie Skup GUZIEC.


Dlaczego warto sprzedać telefon w skupie Guziec ? Bo..
  • Możesz przynieść telefon osobiście na Grzybowską 37A/9 w Warszawie lub wysłać telefon kurierem w 24h
  • Otrzymasz expresową gotówkę do ręki lub przelew do 2h od momentu otworzenia paczki w naszym skupie Guziec
  • Wysyłamy darmowego kuriera DPD żebyś miał/a jeszcze więcej wolnego czasu i pieniędzy w portfelu
  • Uczciwie wycenimy Twój telefon z korzyścią dla Ciebie
  • Jeżeli jesteś firmą lub korporacją, gwarantujemy ekspresowy odbiór osobisty dowolnej ilości telefonów, otrzymujesz protokuł odbioru/przekazania sprzętu, który należy okazywać organom kontrolnym w przypadku ewidencji środków trwałych
  • Jeżeli posiadasz wrażliwe nośniki danych - to zostaną one znisczone. Wystawiamy na to certyfikat zniszczenia wraz z dokumentacją zdjęciową.

Prowadzimy skup telefonów następujących marek :


Huawei, ZTE, Nokia, Alcatel, MobiWire, Thomson, C-Tel, Spice, Sigmatel, Videocon, Casio, Fujitsu, Hitachi, Kyocera, NEC, Mitsubishi, Panasonic, Sharp, Sanyo, Sony Mobile Communications, Toshiba, Bellwave, Hyundai, Innostream, Konka, LG, Samsung, Philips, Apple, Motorola, Asus, BenQ, ETEN, HTC, Onda


Cztery skuteczne sposoby na odsprzedaż telefonu...

telefon można odnieść do punktu zbiórki elektrośmieci lub bezpośrednio do firmy recyclingowej. Firmy utylizacyjne, skupują sprzęt na wagę głównie elektrośmieci ale niestety płacą bardzo mało i może się okazać, że Twój najnowszy telefon Sony Xperia™ Z , wyceniony został na kilka złotych. Jedna z większych firm utylizacyjnych w Polsce płaci za 1000kg kwotę 300zł netto. Szok …

Możesz również odwiedzić serwis naprawiający telefony – zawsze jakiś powinien się znaleźć w mieście. Jeżeli posiadasz uszkodzonego telefon, jest szansa, że serwis będzie zainteresowany odkupieniem telefon na części.

No i wreszcie komisy, lombardy, skupy eletroniki. Guziec zaliczyłbym do tej właśnie grupy firm, które typowo zajmują się skupowaniem telefonów, indywidualnie wyceniając każdy model. Firmy takie skupują telefony używane, refurbish, telefony uszkodzone, telefony poleasingowe, stare telefony i nowe, porysowane i w stanie idealnym, z ładowarką i bez ładowarki. Plusem tych firm jest duża znajomość cen rynkowych poszczególnych modeli i jeżeli firmom tym zależy na klientach powinny rzetelnie podchodzić do wyceny.

Możesz również skorzystać z portali i odsprzedać swój telefon samemu przez Internet, trwa to co prawda najdłużej ale jeżeli masz czas to czemu nie skorzystać z takich portali jak ebay, allegro, tablica, gumtree i pozostałych portali ogłoszeniowych oferujących wystawianie swojego telefon na sprzedaż.